AMERİKAN CİLT

Sayfaları sıcak tutkal ile birleştirerek yapılan bir cilttir. Birçok kitabın ciltlenmesi bu şekilde yapılır. Dökümanlarınızı biraraya getirmek ve görsel açıdan kitap benzeri tasarımlar yaratmanız için kullanıır. Karton kapağı selefonlu veya selefonsuz tercih edebilirsiniz.

 

 

GİZLİ SPRAL

Sunumlarınız taslaklarınız yada projelerinizi sunabilmeniz için farklı bir cilt çeşididir. 1mm kalınlığında sert kapağın içinde, tel spiralli sayfalar birleştiriliyor. Sert kapakta mat yada parlak selefon tercih edebilirsiniz.

 

 

HARD COVER

Portfolyo veya özel sunumlarınız için mükemmel bir ciltleme sistemidir, kapak üzerinde dilediğiniz tasarımı kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. selefonlu sert kapak harici tual dokulu sert kapak da tercih edebilirsiniz. bu cilt sistemi için minimum 50 yaprak içerik gereklidir.

 

 

SIRTI BANTLI

Dökümanlarınızı biararaya getirmenin en hızlı yöntemidir. Sıcak tutkal ile sayfalar yapıştırılmaktadır ve dayanıklılığı yüksektir. Bant için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Üst ve alt kısmında şeffaf asetat kullanılır.

 

 

GEÇME SIRT

En hızlı ve ekonomik cilt yöntemidir. Plastik malzeme ile sayfalar sıkıştırılarak bir arada tutulur. Farklı renkleri mevcutur.

 

 

SPİRAL CİLT

Sağlam, hızlı ve pratik bir cilt sistemidir. Farklı kalınlık ve renk seçenekleri mevcuttur. Ölçü problemi yoktur, dilerseniz büyük paftalarınızı bile tel spiral yaptırabilirsiniz.

 

 

BEZ CİLT

Deri cilt genellikle bitirme tezlerinde ve sunumlarda kullanılır, üzerine uygulanan suni derinin farklı renkleri mevcuttur ve ebat aralığı yoktur, istenilen her ebatta bez cilt yapılabilir. Sağlam ve uzun süreli kullanım amaçlıdır. Özel kalıplarıyla cilt üzerine harf baskısı yapılabilir.

 

 

VİDA CİLT

Dükümanlarınızı birleştirmeniz için farklı bir sistem. Özel üretilmiş vidalar sayesinde daha farklı bir görünüm yaratan vidalı cilt 2 li, 4lü yada dilerseniz tek li olarak ta kullanılabilir. Genellikle menüler için tercih edilen bir cilttir, deri görünümlü dış yüzeyi üzerine logo veya yazı sticker uygulanabilir.

 

 

KLASÖR

İstediğiniz ebat ve adetlerde klasör üretimi yapabilmekteyiz. Tasarımızın ne olursa olsun dijital baskı yöntemi ile klasörünüzü mat yada parlak selefonlu olarak üretebilmekteyiz.